RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Gabe Suarez
Rychlá reakce je dobrá, ale být o krok napřed je ještě lepší.
Gabe Suarez

Kluby a instruktoři

Na této stránce naleznete seznam klubů a instruktorů RBSD, kteří využívají při svých trénincích naši metodiku. Své dovednosti získávají na pravidelných seminářích instruktorského týmu. Snažíme se udržet u našich instruktorů vysokou úroveň nejen vědomostí ale i schopností. To znamená, že součástí jejich výcviku je nejen nácvik technik a metodiky ale i plnokontaktní modelové situace (tzv. Stres Testy)


Stejně jako u našich studentů, podporujeme i u našich instruktorů jejich jedinečnost a samostatnost, proto necháváme našim instruktorům maximální volnost, při volbě jejich specializace ať už na sebeobranné systémy nebo trénink atletické báze. Proto se může skladba tréninků v jednotlivých klubech lišit. Netrénujeme v našich klubech podle předem daného ročního plánu, naopak, každý klub vede zkušený trenér, který staví tréninkový plán tak, aby co nejvíce vyhovoval charakteru dané skupině studentů.


Page 1.png


Instruktoři RBSD vám nabídnou velice kvalitní a propracovaný systém sebeobrany postavený na metodě Urbancombatives (Lee Morriosn, Anglie). Každý z našich instruktorů dále ovládá RBSD Boxing, protože stavíme naše dovednosti na kvalitním a pravidelném tréninku atletické báze. Každý z našich trenérů se věnuje i dalším disciplínám, podle svých možností a preferencí. To znamená, že kromě sebeobrany a boxu se můžete zúčastnit i tréninků RBSD Grapplingu, RBSD Shootingu nebo silovému a kondičnímu tréninku – Comfit.


Jestli Vám nevyhovují pravidelné tréninky pro veřejnost, můžete si domluvit soukromý trénink pro vás, nebo vaši skupinu. Informace o časech, místech a cenách tréninku v jednotlivých klubech naleznete po zvolení konkrétního města na mapě.


Na mapě jsou uvedeni pouze instruktoři, kteří prošli, a uspěli v instruktorském programu RBSD. Jestli jste nenalezli klub RBSD ve vašem městě, napište nám. Máme skupinu instruktorů v tréninku a naše semináře navštěvují instruktoři všech ostatních bojových systémů. Rádi Vám pošleme kontakt na toho pravého. Náš email je: RBSD@centrum.czRBSD

RBSD Boxing RBSD

O klubu RBSD Rakovník

RBSD Rakovník nabízí trénink sebeobrany v příjemném kolektivu s důrazem na individuální rozvoj studentů. Trénujeme dvakrát týdně.


Vzhledem k povolání hlavního instruktora jsou tréninkové dny pravidelně vypisovány na našem facebooku.
Je možné domluvit také individuální tréninky.


Pro studenty, kteří se nemohou pravidelně účastnit našich tréninků pořádáme klubové workshopy.


Kontakt: sebeobrana.rakovnik@seznam.czInstruktoři RBSD Rakovník


Ladislav Filip  LADISLAV FILIP
  • vede pravidelné tréninky sebeobrany RBSD Rakovník
  • vyučuje na seminářích pro veřejnost a ozbrojené sbory
  • instruktor sebeobrany ve Vězeňské službě ČR
  • tréninku bojových sportů se věnuje více než 25 let
  • účastní se seminářů zahraničních expertů na reálnou sebeobranu (Lee Morrison, Rodney King)
  • dokončené VŠ studium na Policejní akademii ČR
  • diplomová práce na téma "Moderní sebeobranné systémy ozbrojených složek"
  • externí spolupracovník katedry profesní přípravy na Policejní akademii ČR v Praze v oblasti sebeobrany