RBSD | Reálná Sebeobrana a Atletická BázeMenu Button
Gabe Suarez
Ze schopností pramení sebedůvera. Sebedůvěra minimalizuje strach a obavy.
Gabe Suarez

Kluby a instruktoři

Na této stránce naleznete seznam klubů a instruktorů RBSD, kteří využívají při svých trénincích naši metodiku. Své dovednosti získávají na pravidelných seminářích instruktorského týmu. Snažíme se udržet u našich instruktorů vysokou úroveň nejen vědomostí ale i schopností. To znamená, že součástí jejich výcviku je nejen nácvik technik a metodiky ale i plnokontaktní modelové situace (tzv. Stres Testy)


Stejně jako u našich studentů, podporujeme i u našich instruktorů jejich jedinečnost a samostatnost, proto necháváme našim instruktorům maximální volnost, při volbě jejich specializace ať už na sebeobranné systémy nebo trénink atletické báze. Proto se může skladba tréninků v jednotlivých klubech lišit. Netrénujeme v našich klubech podle předem daného ročního plánu, naopak, každý klub vede zkušený trenér, který staví tréninkový plán tak, aby co nejvíce vyhovoval charakteru dané skupině studentů.


Page 1.png


Instruktoři RBSD vám nabídnou velice kvalitní a propracovaný systém sebeobrany postavený na metodě Urbancombatives (Lee Morriosn, Anglie). Každý z našich instruktorů dále ovládá RBSD Boxing, protože stavíme naše dovednosti na kvalitním a pravidelném tréninku atletické báze. Každý z našich trenérů se věnuje i dalším disciplínám, podle svých možností a preferencí. To znamená, že kromě sebeobrany a boxu se můžete zúčastnit i tréninků RBSD Grapplingu, RBSD Shootingu nebo silovému a kondičnímu tréninku – Comfit.


Jestli Vám nevyhovují pravidelné tréninky pro veřejnost, můžete si domluvit soukromý trénink pro vás, nebo vaši skupinu. Informace o časech, místech a cenách tréninku v jednotlivých klubech naleznete po zvolení konkrétního města na mapě.


Na mapě jsou uvedeni pouze instruktoři, kteří prošli, a uspěli v instruktorském programu RBSD. Jestli jste nenalezli klub RBSD ve vašem městě, napište nám. Máme skupinu instruktorů v tréninku a naše semináře navštěvují instruktoři všech ostatních bojových systémů. Rádi Vám pošleme kontakt na toho pravého. Náš email je: RBSD@centrum.czRBSD

O klubu RBSD Frenštát pod Radhoštěm

RBSD Boxing Red Zone  RBSD

Do frenštátského klubu Combatives Self Protection si máte možnost přijít zatrénovat 4x týdně. Mimo pravidelné tréninky si můžete domluvit soukromé tréninky individuální (pro Vás, kteří z časových nebo jiných důvodů nemůžete navštěvovat lekce v daných časech), či hromadné, pro Vámi vybranou skupinu. Dálé pro Vás připravíme jak tréninky tématické, tak se zaměřením čistě na kondiční přípravu.


Je samozřejmostí, že bereme zřetel na individuální dispozice každého účastníka.


K dispozici máme také rozsáhlé sociální zázemí a dostatečný počet parkovacích míst.


Kontakt: combativessp@seznam.czInstruktoři RBSD Frenštát pod Radhoštěm


David Kocián  DAVID KOCIÁN
  • vede pravidelné a soukromé tréninky RBSD v klubu Combatives Selfprotection
  • Red Zone Instructor (Level 1)
  • pořádá a učí víkendové semináře
  • bojovým sportům a uměním se věnuje déle než 20 let
  • dlouhodobě se věnoval systémům Judo, Daito-ryu Aikijujutsu, Krav Maga, BJJ a další
  • ukončené studium na Prosport Ostrava. Obor: instruktor fitness, osobní trenér
  • trenér TRX
  • intenzivní studium systému Gynastica Natural (Alvaro Romano)
  • účastní se seminářů zahraničních expertů na reálnou sebeobranu (Lee Morrison, Rodney King)
  • intenzivní studium na instruktorských seminářích Urbancombatives